Amphenol Aerospace Operations BACC63CE32A17SYH
BACC63CE32A17SYH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CE32A17SYH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN 4C 4#4 PIN PLUG
Datasheet Download
BACC63CE32A17SYH.pdf
Availability of BACC63CE32A17SYH
QUANTITY
BACC63CE32A17SYH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CE32A17SYH
Internal Part NumberEIS-BACC63CE32A17SYH
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CE32A17SYH
Related LinksBACC63CE, BACC63CE32A17SYH Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
BACC63CE32A17SYH Details Description
Related parts for BACC63CE32A17SYH
RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN 100V 3A SOT23-3 datasheet.pdf
MULTIPLE BRIDGE CT MNT datasheet.pdf
IC SWITCH BUS FET QUAD 14-TVSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1A DO213AB datasheet.pdf
CONN RCPT 114POS VERT .025 SMD datasheet.pdf
CONN RECEPTACLE 90POS T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 50POS DUAL PCB datasheet.pdf
IC DDR3 4GB 96BGA datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf