TE Connectivity Deutsch Connectors BACC63CN2430P6A
BACC63CN2430P6A picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CN2430P6A
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 30POS
Datasheet Download
BACC63CN2430P6A.pdf
Availability of BACC63CN2430P6A
QUANTITY
BACC63CN2430P6A Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CN2430P6A
Internal Part NumberEIS-BACC63CN2430P6A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CN2430P6A
Related LinksBACC63C, BACC63CN2430P6A Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
BACC63CN2430P6A Details Description
Related parts for BACC63CN2430P6A
PLUG CONNECTOR 40 POS W/O FLANGE datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 25V X5R 0201 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD datasheet.pdf
CAP FILM 3900PF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
40+40 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44LQFP datasheet.pdf
SMT HOLDER FOR 2412 CELL datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU W/WD SOT23-8 datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 10% 63VDC AXIAL datasheet.pdf