Amphenol Pcd BEL1SSL12022CN
BEL1SSL12022CN picture photo
Mfg. Part Number
BEL1SSL12022CN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps
Brief Description
CONN STR CLAMP ALUM NICKEL
Datasheet Download
BEL1SSL12022CN.pdf
Availability of BEL1SSL12022CN
QUANTITY
BEL1SSL12022CN Order Process
Ship out your order
Specifications of BEL1SSL12022CN
Internal Part NumberEIS-BEL1SSL12022CN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Backshells and Cable Clamps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BEL1SSL12022CN
Related LinksBEL1SSL, BEL1SSL12022CN Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
BEL1SSL12022CN Details Description
Related parts for BEL1SSL12022CN
TERM BLOCK HDR 8POS 110DEG 3.5MM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT ROMLESS 44VQFP datasheet.pdf
CABINET ALUM BLACK 11"L X 8.31"W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
LED 7X6MM 590NM SUP YLW CLR SMD datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 880MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 2.5MM datasheet.pdf
TEMP CONTROL MOD 2 ANALOG 2 SS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf