Eaton (formerly Cooper Bussmann) BK/CB184F-120
BK/CB184F-120 picture photo
Mfg. Part Number
BK/CB184F-120
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CIRCUIT BREAKE
Datasheet Download
BK/CB184F-120.pdf
Availability of BK/CB184F-120
QUANTITY
BK/CB184F-120 Order Process
Ship out your order
Specifications of BK/CB184F-120
Internal Part NumberEIS-BK/CB184F-120
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BK/CB184F-120
Related LinksBK/CB1, BK/CB184F-120 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
BK/CB184F-120 Details Description
Related parts for BK/CB184F-120
IC MPU Z80 20MHZ 40DIP datasheet.pdf
Crystal 33.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 25NS 64TQFP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 120A I2PAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES SMD 6.98KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 33.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf