Taiyo Yuden BK20104M121-T
BK20104M121-T picture photo
Mfg. Part Number
BK20104M121-T
Brief Description
FERRITE BEAD ARRAY 120 OHM 0804
Datasheet Download
BK20104M121-T.pdf
Availability of BK20104M121-T
QUANTITY
BK20104M121-T Order Process
Ship out your order
Specifications of BK20104M121-T
Internal Part NumberEIS-BK20104M121-T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesEMC Applications
PackagingTape & Reel (TR)
Impedance @ Frequency120 Ohm @ 100MHz
Current Rating100mA
DC Resistance (DCR)300 mOhm Max
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.020" (0.50mm)
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BK20104M121-T
Related LinksBK2010, BK20104M121-T Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
BK20104M121-T Details Description
Related parts for BK20104M121-T
FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT datasheet.pdf
IC OPAMP LIMITING 1.5GHZ 16LFCSP datasheet.pdf
DUCT SOLID NOHO WHT 6X4"X 6' datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 6A 250V datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6500K 4SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 500MW DO213AB datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
IC DDR1 512M 166MHZ 66TSOP datasheet.pdf
XLAMP CXA LED WHITE datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 10W datasheet.pdf