ITT Cannon, LLC BKAD1-125-30014
BKAD1-125-30014 picture photo
Mfg. Part Number
BKAD1-125-30014
Brief Description
RACK AND PANEL PLUG 125POS
Datasheet Download
BKAD1-125-30014.pdf
Availability of BKAD1-125-30014
QUANTITY
BKAD1-125-30014 Order Process
Ship out your order
Specifications of BKAD1-125-30014
Internal Part NumberEIS-BKAD1-125-30014
PackagingBulk
Shell StylePlug
Shell Size1
Cavity A60
Shell PlatingChromate
TerminationCrimp
FeaturesRear Release
Note-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BKAD1-125-30014
Related LinksBKAD1-1, BKAD1-125-30014 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
BKAD1-125-30014 Details Description
Related parts for BKAD1-125-30014
IC EEPROM 1MBIT 120NS 32DIP datasheet.pdf
IC DAC 8BIT MULTIPLYING 16-SOIC datasheet.pdf
IC ENCORE MCU FLASH 1K 8SOIC datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 3A 63VDC 1206 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 18V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
CAP CER 10UF 50V Y5V 1210 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.01A 24V datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP datasheet.pdf
CAP CER 8PF 25V NP0 008004 datasheet.pdf
C/A FO LC BLU ST ZIPCORD XG A datasheet.pdf
QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs IC datasheet.pdf