Murata Electronics North America BL21AF121SN1D
BL21AF121SN1D picture photo
Mfg. Part Number
BL21AF121SN1D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BL21AF121SN1D.pdf
Availability of BL21AF121SN1D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
BL21AF121SN1D Order Process
Ship out your order
Specifications of BL21AF121SN1D
Internal Part NumberEIS-BL21AF121SN1D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship BL21AF121SN1D today.
SeriesBL21AF1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type0805L
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BL21AF121SN1D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBL21AF, BL21AF121SN1D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BL21AF121SN1D Details Description
Related parts for BL21AF121SN1D
DIODE GEN PURP 400V 12A DO203AA datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 22POS SNGL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 1.54K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 120PF 500V Y5T RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf