Murata Electronics North America BLA3216B121SD4T1M0-07
BLA3216B121SD4T1M0-07 picture photo
Mfg. Part Number
BLA3216B121SD4T1M0-07
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLA3216B121SD4T1M0-07.pdf
Availability of BLA3216B121SD4T1M0-07
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
BLA3216B121SD4T1M0-07 Order Process
Ship out your order
Specifications of BLA3216B121SD4T1M0-07
Internal Part NumberEIS-BLA3216B121SD4T1M0-07
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship BLA3216B121SD4T1M0-07 today.
SeriesBLA3216B121S
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD1206
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLA3216B121SD4T1M0-07
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
BLA3216B121SD4T1M0-07 Details Description
Related parts for BLA3216B121SD4T1M0-07
RES SMD 120 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RP-SMA JACK 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 162K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
SPEAKER 8 OHM .25W 28MM ROUND datasheet.pdf
RES SMD 806 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 20TSSOP datasheet.pdf
F BK 40/500 PRE-ASSEMBLED CBL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
CTV 11C 2#20 9#10 SKT RECP datasheet.pdf
80UF 150V 15.88X44.45 85C AXI datasheet.pdf