Murata Electronics North America BLM15HB121SN1
BLM15HB121SN1 picture photo
Mfg. Part Number
BLM15HB121SN1
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM15HB121SN1.pdf
Availability of BLM15HB121SN1
QUANTITY
BLM15HB121SN1 Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM15HB121SN1
Internal Part NumberEIS-BLM15HB121SN1
Delivery TimeIn stock, ship BLM15HB121SN1 today.
SeriesBLM15HB
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM15HB121SN1
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM15H, BLM15HB121SN1 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM15HB121SN1 Details Description
Related parts for BLM15HB121SN1
IDC CABLE - MKS16K/MC16G/MCF16K datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 8MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR ADF4360-8 datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM datasheet.pdf