Murata Electronics North America BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03)
BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03) picture photo
Mfg. Part Number
BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03)
Datasheet Download
BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03).pdf
Availability of BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03)
QUANTITY
BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03) Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03)
Internal Part NumberEIS-BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03)
Delivery TimeIn stock, ship BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03) today.
SeriesBLM18BD102SN1D(BLM11
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type0603-102
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03)
MURATA Product CategoryMURATA Components
BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03) Details Description
Related parts for BLM18BD102SN1D(BLM11B102SPTM00-03)
CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 718 I/O 1020FBGA datasheet.pdf
IGBT 600V 283A 682W SOT227 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT23R-3 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 15VOUT datasheet.pdf
IC FPGA 97 I/O 144FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 30pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
CAP FILM 0.01UF 10% 330VAC AXIAL datasheet.pdf