Murata Electronics North America BLM21AF121SN1D 0805-120R
BLM21AF121SN1D  0805-120R picture photo
Mfg. Part Number
BLM21AF121SN1D 0805-120R
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM21AF121SN1D 0805-120R.pdf
Availability of BLM21AF121SN1D 0805-120R
QUANTITY
BLM21AF121SN1D 0805-120R Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM21AF121SN1D 0805-120R
Internal Part NumberEIS-BLM21AF121SN1D 0805-120R
Delivery TimeIn stock, ship BLM21AF121SN1D 0805-120R today.
SeriesBLM21AF121SN1D
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD0805
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM21AF121SN1D 0805-120R
MURATA Product CategoryMURATA Components
BLM21AF121SN1D 0805-120R Details Description
Related parts for BLM21AF121SN1D 0805-120R
TERMINAL BLOCK 7.50MM 2POS PCB datasheet.pdf
BOARD TERMINAL TURRET 50POS datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 16TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 189MA 2.1 OHM SMD datasheet.pdf
IC FLASH 32GBIT 48TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
CONN BKWY HEADER 3POS STR GOLD datasheet.pdf
ECCOSORB 24X24 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf