Murata Electronics North America BLM21AG350SN1D
BLM21AG350SN1D picture photo
Mfg. Part Number
BLM21AG350SN1D
Brief Description
FERRITE CHIP 35 OHM 0805
Datasheet Download
BLM21AG350SN1D.pdf
Availability of BLM21AG350SN1D
QUANTITY
BLM21AG350SN1D Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM21AG350SN1D
Internal Part NumberEIS-BLM21AG350SN1D
Delivery TimeIn stock, ship BLM21AG350SN1D today.
SeriesBLM21AG3
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM21AG350SN1D
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM21AG, BLM21AG350SN1D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM21AG350SN1D Details Description
Related parts for BLM21AG350SN1D
IDC CABLE- AKN50A/ AE50M / AKN50 datasheet.pdf
IDC CABLE- ASR30G/ AE34M / ASR30 datasheet.pdf
IC OPAMP VGA 35MHZ 16SOIC datasheet.pdf
IC REG FLYBACK INV ISO 9V 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 170PS R/A .050 DIP datasheet.pdf
IC RCVR/DRVR 3.3/5 DIFF ECL 8DFN datasheet.pdf
TVS DIODE 256VWM 414VC DO204AC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 700KHZ RRO 8DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
FUSE HOLDER BLADE PNL MNT datasheet.pdf
BARBED FASTENER 0.458" NYLON BLK datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf