LEMO BRE.0F.200.XAV
BRE.0F.200.XAV picture photo
Mfg. Part Number
BRE.0F.200.XAV
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
CONN CAP FOR .0F. RCPT
Datasheet Download
BRE.0F.200.XAV.pdf
Availability of BRE.0F.200.XAV
QUANTITY
BRE.0F.200.XAV Order Process
Ship out your order
Specifications of BRE.0F.200.XAV
Internal Part NumberEIS-BRE.0F.200.XAV
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series0F
Accessory TypeCap (Cover), Blanking
For Use With/Related Products0F Series Panel Mount Receptacle
Shell Size - Insert-
MaterialAluminum
FeaturesDust Protected, Lanyard, Waterproof
Color-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BRE.0F.200.XAV
Related LinksBRE.0F., BRE.0F.200.XAV Datasheet, LEMO Distributor
BRE.0F.200.XAV Details Description
Related parts for BRE.0F.200.XAV
CAP POLYMER 560UF 20% 4V T/H datasheet.pdf
SURGE SUPP 8OUT 12'CORD W/REMOTE datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 160W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
TVS DIODE 19VWM 30.8VC DO214AB datasheet.pdf
CAP CER 1.7PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 39PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
PARTICULATE RESPIRATOR LGE datasheet.pdf
26500 15C 15#20 PIN RECP datasheet.pdf
6,8UF 40V 6,7X15,3MM 125C 20000H datasheet.pdf