LEMO BRE.4F.200.XAV
BRE.4F.200.XAV picture photo
Mfg. Part Number
BRE.4F.200.XAV
Brief Description
CONN CAP FOR .4F. RCPT
Datasheet Download
BRE.4F.200.XAV.pdf
Availability of BRE.4F.200.XAV
QUANTITY
BRE.4F.200.XAV Order Process
Ship out your order
Specifications of BRE.4F.200.XAV
Internal Part NumberEIS-BRE.4F.200.XAV
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series4F
Accessory TypeCap (Cover), Blanking
For Use With/Related Products4F Series Panel Mount Receptacle
Shell Size - Insert-
MaterialAluminum
FeaturesDust Protected, Lanyard, Waterproof
Color-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BRE.4F.200.XAV
Related LinksBRE.4F., BRE.4F.200.XAV Datasheet, LEMO Distributor
BRE.4F.200.XAV Details Description
Related parts for BRE.4F.200.XAV
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 22PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
IC GATE UNIV 2INPUT 6-MICROPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
RES 105 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH LIMIT SPST 6A QC datasheet.pdf
EXL UNITZD WHEEL TR 3X1/4"3S FIN datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS T/H GOLD datasheet.pdf
DIODE SW 1A 1000V 500NS DO204AL datasheet.pdf
TV 21C 21#16 SKT RECP datasheet.pdf
68UF 50V 8X10 datasheet.pdf