Bel Fuse Inc. C0909A12-12S6-106
C0909A12-12S6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A12-12S6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C0909A12-12S6-106.pdf
Availability of C0909A12-12S6-106
QUANTITY
C0909A12-12S6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A12-12S6-106
Internal Part NumberEIS-C0909A12-12S6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A12-12S6-106
Related LinksC0909A12, C0909A12-12S6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A12-12S6-106 Details Description
Related parts for C0909A12-12S6-106
RES SMD 0.18 OHM 1% 1/6W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS 1MM DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
BOARD EVALUATION LM5073 datasheet.pdf
RES SMD 124 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
RES 59K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 20AWG SHLD 500' datasheet.pdf
HEATSINK STAR LED 45MM BLK datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 24V 2A datasheet.pdf