Bel Fuse Inc. C0909A14-15PNY402
C0909A14-15PNY402 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A14-15PNY402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY PLUG WC
Datasheet Download
C0909A14-15PNY402.pdf
Availability of C0909A14-15PNY402
QUANTITY
C0909A14-15PNY402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A14-15PNY402
Internal Part NumberEIS-C0909A14-15PNY402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A14-15PNY402
Related LinksC0909A14, C0909A14-15PNY402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A14-15PNY402 Details Description
Related parts for C0909A14-15PNY402
SWITCH SNAP SPDT.1A PLUNGER WIRE datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
RES SMD 243 OHM 0.02% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 120K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
YOKE CLAMP SCREW CONN GREEN/YLLW datasheet.pdf
350 TB PLG SKT RA TMT datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CAP FILM 2UF 10% 600V AXIAL datasheet.pdf