Bel Fuse Inc. C0909A22-12S8-106
C0909A22-12S8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A22-12S8-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C0909A22-12S8-106.pdf
Availability of C0909A22-12S8-106
QUANTITY
C0909A22-12S8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A22-12S8-106
Internal Part NumberEIS-C0909A22-12S8-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A22-12S8-106
Related LinksC0909A22, C0909A22-12S8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A22-12S8-106 Details Description
Related parts for C0909A22-12S8-106
SWITCH LIMIT COIL SPRNG 10A 125V datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 6V datasheet.pdf
RES 402K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CON TERM BLK SPRG CLMP 12POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
RES 240 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB datasheet.pdf
BLOW-MOLDED PARTS datasheet.pdf
CONN RCP 0.4MM SHLD 30POS DL SMD datasheet.pdf