Arcolectric C1500WABW
C1500WABW picture photo
Mfg. Part Number
C1500WABW
Manufacturer
Product Category
Rocker Switches
Brief Description
SWITCH ROCKER
Datasheet Download
C1500WABW.pdf
Availability of C1500WABW
QUANTITY
C1500WABW Order Process
Ship out your order
Specifications of C1500WABW
Internal Part NumberEIS-C1500WABW
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Switches
FamilyRocker Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C1500WABW
Related LinksC150, C1500WABW Datasheet, Arcolectric Distributor
C1500WABW Details Description
Related parts for C1500WABW
THERMOSTAT 115 DEG C NO 2SIP datasheet.pdf
RES SMD 11.8 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
CAP CER 47PF 100V 10% BP 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES 24K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
BUZZER 16-28VDC 65-75DB PNL datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf