3M C2006-AUDIT-17U-18X24
C2006-AUDIT-17U-18X24 picture photo
Mfg. Part Number
C2006-AUDIT-17U-18X24
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
EMBEDDED CAPACITANCE MATERIAL
Datasheet Download
C2006-AUDIT-17U-18X24.pdf
Availability of C2006-AUDIT-17U-18X24
QUANTITY
C2006-AUDIT-17U-18X24 Order Process
Ship out your order
Specifications of C2006-AUDIT-17U-18X24
Internal Part NumberEIS-C2006-AUDIT-17U-18X24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Prototyping Products
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C2006-AUDIT-17U-18X24
Related LinksC2006-AUDI, C2006-AUDIT-17U-18X24 Datasheet, 3M Distributor
C2006-AUDIT-17U-18X24 Details Description
Related parts for C2006-AUDIT-17U-18X24
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W datasheet.pdf
CONN SPRING CONT 70 POS .236 SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 34UH SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 8MM datasheet.pdf
RES 8.66K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 383 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS PIN datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS T/H R/A datasheet.pdf
FIXED IND 330NH SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf