Honeywell Sensing and Productivity Solutions C3200-6142
C3200-6142 picture photo
Mfg. Part Number
C3200-6142
Manufacturer
Product Category
Thermal - Accessories
Brief Description
SILICONE CHEM ETCH FLEX HEATER
Datasheet Download
C3200-6142.pdf
Availability of C3200-6142
QUANTITY
C3200-6142 Order Process
Ship out your order
Specifications of C3200-6142
Internal Part NumberEIS-C3200-6142
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Fans, Thermal Management
FamilyThermal - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C3200-6142
Related LinksC3200, C3200-6142 Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
C3200-6142 Details Description
Related parts for C3200-6142
CONN HOUSING 9POS .100 LOCKING datasheet.pdf
RES SMD 13K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 4.42KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 48V 320W datasheet.pdf
CAP FILM 0.12 UF 5% 400 VDC RADI datasheet.pdf