Panduit C350A8-30-ES
C350A8-30-ES picture photo
Mfg. Part Number
C350A8-30-ES
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL PANEL RAISED
Datasheet Download
C350A8-30-ES.pdf
Availability of C350A8-30-ES
QUANTITY
C350A8-30-ES Order Process
Ship out your order
Specifications of C350A8-30-ES
Internal Part NumberEIS-C350A8-30-ES
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C350A8-30-ES
Related LinksC350A8, C350A8-30-ES Datasheet, Panduit Distributor
C350A8-30-ES Details Description
Related parts for C350A8-30-ES
TRANS NPN DARL 30V 0.3A SC70-3 datasheet.pdf
CAP CER 120PF 1KV NP0 1808 datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 6.7PF 100V R2H 0805 datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK VERT 8POS GOLD datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
TVS DIODE 427.5VWM 690VC DO15 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 150W datasheet.pdf