Bel Fuse Inc. C48-00R10-2S8-106
C48-00R10-2S8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R10-2S8-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R10-2S8-106.pdf
Availability of C48-00R10-2S8-106
QUANTITY
C48-00R10-2S8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R10-2S8-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R10-2S8-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R10-2S8-106
Related LinksC48-00R1, C48-00R10-2S8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R10-2S8-106 Details Description
Related parts for C48-00R10-2S8-106
SENSOR 1500PSIS 3/8 UNF 4-20MA datasheet.pdf
TOOL SEAT 6ROW HS3 Z-PACK 60POS datasheet.pdf
SWITCH DIP RAISE SLIDE SEL 9POS datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 20W +/-5V 2A datasheet.pdf
IC FPGA 500K GATES 512KB 256-BGA datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS CORD PIN datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS STRGHT PIN datasheet.pdf
FUSE 1500VDC 6 AMP INLINE MIDG datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf