Bel Fuse Inc. C48-00R10-5P-106
C48-00R10-5P-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R10-5P-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-00R10-5P-106.pdf
Availability of C48-00R10-5P-106
QUANTITY
C48-00R10-5P-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R10-5P-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R10-5P-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R10-5P-106
Related LinksC48-00R1, C48-00R10-5P-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R10-5P-106 Details Description
Related parts for C48-00R10-5P-106
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20DIP datasheet.pdf
CONTINUOUS BANDING 5/8" datasheet.pdf
CONN RCPT 47POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN LOW PRO 15 POS 125X200C/L datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
EMI FILTER 1000PF C TYPE datasheet.pdf
IO NICU CF V0 datasheet.pdf
CONN HDR 9POS 0.100 T/H datasheet.pdf
CARD MARKER W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 32A datasheet.pdf
CAP FILM 0.0075 UF 5 % 1600 VDC datasheet.pdf
330UF 40V 16.1X33.4 105C RAD datasheet.pdf