Bel Fuse Inc. C48-00R12-12S10-106
C48-00R12-12S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R12-12S10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R12-12S10-106.pdf
Availability of C48-00R12-12S10-106
QUANTITY
C48-00R12-12S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R12-12S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R12-12S10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R12-12S10-106
Related LinksC48-00R12, C48-00R12-12S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R12-12S10-106 Details Description
Related parts for C48-00R12-12S10-106
CONN EDGECARD 98POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf
FUSE 250A 1000V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 1W LEADS datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 DSH datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 630V X7R SMD datasheet.pdf
CABLE DUCT 4 WAY CROSS SNAP-ON datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 3.9K OHM 10SIP datasheet.pdf