Bel Fuse Inc. C48-00R12-12S9-102
C48-00R12-12S9-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R12-12S9-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R12-12S9-102.pdf
Availability of C48-00R12-12S9-102
QUANTITY
C48-00R12-12S9-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R12-12S9-102
Internal Part NumberEIS-C48-00R12-12S9-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R12-12S9-102
Related LinksC48-00R12, C48-00R12-12S9-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R12-12S9-102 Details Description
Related parts for C48-00R12-12S9-102
IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX datasheet.pdf
IC DRVR HALF BRIDGE W/OSC 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 820 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
ACCY MOUNT NMO 3/4IN BRS datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0612 datasheet.pdf
FIXED IND 15NH 810MA 115 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 4.3PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf