Bel Fuse Inc. C48-00R14-15S-102
C48-00R14-15S-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14-15S-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R14-15S-102.pdf
Availability of C48-00R14-15S-102
QUANTITY
C48-00R14-15S-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14-15S-102
Internal Part NumberEIS-C48-00R14-15S-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14-15S-102
Related LinksC48-00R1, C48-00R14-15S-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14-15S-102 Details Description
Related parts for C48-00R14-15S-102
SW DIP 4POS RA UNSEALED GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN SOCKET 34POS W/ STRAIN RLF datasheet.pdf
FRAME FIXED SZ4 FOR 3MOD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 43.2 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN SFP CAGE PCB R/A datasheet.pdf
D4NL-4HFA-B4-NPT datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH TFBGA datasheet.pdf
Dual 12-/14-/16-Bit nanoDAC with 5 ppm/C On-Chip Reference IC datasheet.pdf