Bel Fuse Inc. C48-00R14-15S7-106
C48-00R14-15S7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14-15S7-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R14-15S7-106.pdf
Availability of C48-00R14-15S7-106
QUANTITY
C48-00R14-15S7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14-15S7-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R14-15S7-106
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14-15S7-106
Related LinksC48-00R14, C48-00R14-15S7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14-15S7-106 Details Description
Related parts for C48-00R14-15S7-106
JUMPER-H1503TR/A3048N/H1501TR 5" datasheet.pdf
IC BUFF/CNVRTR HEX N-INV 16DIP datasheet.pdf
IC DATA ACQ SYSTEM 12BIT 8-DIP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 5.1A DPAK datasheet.pdf
SOCKET TORX T50 2.00" datasheet.pdf
SW DIP SLIDE SPST 3 POS UNSEALD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 95.3K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf