Bel Fuse Inc. C48-00R14-3P-402
C48-00R14-3P-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14-3P-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 2#16 1#2 P TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R14-3P-402.pdf
Availability of C48-00R14-3P-402
QUANTITY
C48-00R14-3P-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14-3P-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R14-3P-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14-3P-402
Related LinksC48-00R1, C48-00R14-3P-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14-3P-402 Details Description
Related parts for C48-00R14-3P-402
CONN HDR BRKWAY 6POS R/A DUAL datasheet.pdf
IC SERIALIZER 48BIT 100-TQFP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 1.6 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V 10% RADIAL datasheet.pdf
F6 SELF WRAP 1 1/4" BLACK 25' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
SYRINGE BARREL 30CC 600PC datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC datasheet.pdf