Bel Fuse Inc. C48-00R16-10S6-106
C48-00R16-10S6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R16-10S6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10C 10#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R16-10S6-106.pdf
Availability of C48-00R16-10S6-106
QUANTITY
C48-00R16-10S6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R16-10S6-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R16-10S6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R16-10S6-106
Related LinksC48-00R16, C48-00R16-10S6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R16-10S6-106 Details Description
Related parts for C48-00R16-10S6-106
JUMPER-H2728TR/C2065G/H2728TR 8" datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16CDIP datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8SOIC datasheet.pdf
LED GREEN DIFF 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
IC REG LDO 10V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 25A 400V GBJ datasheet.pdf
RES 210 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 5V 30A datasheet.pdf