Bel Fuse Inc. C48-00R16-24P6-106
C48-00R16-24P6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R16-24P6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-00R16-24P6-106.pdf
Availability of C48-00R16-24P6-106
QUANTITY
C48-00R16-24P6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R16-24P6-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R16-24P6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R16-24P6-106
Related LinksC48-00R16, C48-00R16-24P6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R16-24P6-106 Details Description
Related parts for C48-00R16-24P6-106
CONN MAGJACK 1PORT 10 BASE-T datasheet.pdf
RES ARRAY 14 RES 100K OHM 16DRT datasheet.pdf
FILTER POWER LINE DC 100A SCREW datasheet.pdf
CONV DC/DC 5A 5V T/H datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 4" 0.50MM 24POS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
ANT 1710-1880MHZ 7.5DBI SMA FML datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 80HTQFP datasheet.pdf
RES SMD 1.33K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN datasheet.pdf