Bel Fuse Inc. C48-00R18-8S7-402
C48-00R18-8S7-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R18-8S7-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 8C 8#12 S TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R18-8S7-402.pdf
Availability of C48-00R18-8S7-402
QUANTITY
C48-00R18-8S7-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R18-8S7-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R18-8S7-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R18-8S7-402
Related LinksC48-00R1, C48-00R18-8S7-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R18-8S7-402 Details Description
Related parts for C48-00R18-8S7-402
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8DIPGW datasheet.pdf
IDC CABLE - APR16B/AE16G/APR16B datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 WW datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
HEATSHRINK 2"-6" BLACK datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 40VOUT 25W datasheet.pdf
CONN HOUSING 20POS 3.18MM DUAL datasheet.pdf
10/100BASE-T NETWORK HUB datasheet.pdf
FIXED IND 2.2NH 400MA 250 MOHM datasheet.pdf
MICRO 100C S 8" WHT NI datasheet.pdf
PANDRIVE NEMA23 48V 1.01NM TMCL datasheet.pdf