Bel Fuse Inc. C48-00R22-12S9-406
C48-00R22-12S9-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R22-12S9-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 S TH RECP LC
Datasheet Download
C48-00R22-12S9-406.pdf
Availability of C48-00R22-12S9-406
QUANTITY
C48-00R22-12S9-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R22-12S9-406
Internal Part NumberEIS-C48-00R22-12S9-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R22-12S9-406
Related LinksC48-00R22, C48-00R22-12S9-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R22-12S9-406 Details Description
Related parts for C48-00R22-12S9-406
RES 33 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS .100" STR GOLD datasheet.pdf
DIODE MODULE 800V 845A B-43 datasheet.pdf
RES SMD 270K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RING TONG 16-14AWG #10 datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 63V SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 237K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
MEMORY CARD CFAST 64GB SLC datasheet.pdf
CAP FILM 6.8NF 20% 300VAC RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 1.2NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf