Bel Fuse Inc. C48-00R22-32S7-106
C48-00R22-32S7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R22-32S7-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R22-32S7-106.pdf
Availability of C48-00R22-32S7-106
QUANTITY
C48-00R22-32S7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R22-32S7-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R22-32S7-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R22-32S7-106
Related LinksC48-00R22, C48-00R22-32S7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R22-32S7-106 Details Description
Related parts for C48-00R22-32S7-106
IC VIDEO SW QUAD RF N/O 16-SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 7A TO-220F datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC DAC 10BIT QUAD 4.096V 10MSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO204AC datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS R/A .165 GOLD datasheet.pdf
RES SMD 15.8 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf