Bel Fuse Inc. C48-06R10-2S10-102
C48-06R10-2S10-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R10-2S10-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-06R10-2S10-102.pdf
Availability of C48-06R10-2S10-102
QUANTITY
C48-06R10-2S10-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R10-2S10-102
Internal Part NumberEIS-C48-06R10-2S10-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R10-2S10-102
Related LinksC48-06R10, C48-06R10-2S10-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R10-2S10-102 Details Description
Related parts for C48-06R10-2S10-102
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 64VWM 103VC SMB datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 7.56"LX4.38"W datasheet.pdf
RELAY REED SPST 500MA 5V datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONN HEADER 44POS VERT GOLD T/H datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 30ppm 8pF 150 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
MODULE DDR2 1GB MINIRDIMM datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V datasheet.pdf