Bel Fuse Inc. C48-06R10-2S8-102
C48-06R10-2S8-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R10-2S8-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-06R10-2S8-102.pdf
Availability of C48-06R10-2S8-102
QUANTITY
C48-06R10-2S8-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R10-2S8-102
Internal Part NumberEIS-C48-06R10-2S8-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R10-2S8-102
Related LinksC48-06R1, C48-06R10-2S8-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R10-2S8-102 Details Description
Related parts for C48-06R10-2S8-102
WASHER FLAT #2 FIBRE datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.9MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 2.6A IPAK datasheet.pdf
RES SMD 590 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 40MHZ SMD datasheet.pdf
RES 180 OHM 2.5W 10% RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 35 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 500MW SOD80 datasheet.pdf