Bel Fuse Inc. C48-06R22-12P8-106
C48-06R22-12P8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R22-12P8-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-06R22-12P8-106.pdf
Availability of C48-06R22-12P8-106
QUANTITY
C48-06R22-12P8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R22-12P8-106
Internal Part NumberEIS-C48-06R22-12P8-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R22-12P8-106
Related LinksC48-06R22, C48-06R22-12P8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R22-12P8-106 Details Description
Related parts for C48-06R22-12P8-106
IC GATE NAND 1CH 2-INP SC-70-5 datasheet.pdf
SHELF SLIDING KEYBOARD ASSEMBLY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
QKE HDR datasheet.pdf
IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS VERT SMD 30GOLD datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR XR68M752 48TQFP datasheet.pdf
IC ANALOG SWITCH SPDT 10XQFN datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN HDR 20POS 0.100 SMD datasheet.pdf
FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH datasheet.pdf