Bel Fuse Inc. C48-06R22-19S10-402
C48-06R22-19S10-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R22-19S10-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S TH PLUG WC
Datasheet Download
C48-06R22-19S10-402.pdf
Availability of C48-06R22-19S10-402
QUANTITY
C48-06R22-19S10-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R22-19S10-402
Internal Part NumberEIS-C48-06R22-19S10-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R22-19S10-402
Related LinksC48-06R22, C48-06R22-19S10-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R22-19S10-402 Details Description
Related parts for C48-06R22-19S10-402
RES SMD 2.2 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SOIC datasheet.pdf
LED COOL WHITE CLEAR 5MM RND T/H datasheet.pdf
INSERT RJ45 JACK COUPLER datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 681 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf