Bel Fuse Inc. C48-06R22-32P10-106
C48-06R22-32P10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R22-32P10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-06R22-32P10-106.pdf
Availability of C48-06R22-32P10-106
QUANTITY
C48-06R22-32P10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R22-32P10-106
Internal Part NumberEIS-C48-06R22-32P10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R22-32P10-106
Related LinksC48-06R22, C48-06R22-32P10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R22-32P10-106 Details Description
Related parts for C48-06R22-32P10-106
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A 18DFN datasheet.pdf
HEAVY DUTY DBL EYE 1.5-2" 35" datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES SMD 57.6K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 182K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 300W datasheet.pdf