Bel Fuse Inc. C48-10R10-5S9-102
C48-10R10-5S9-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R10-5S9-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R10-5S9-102.pdf
Availability of C48-10R10-5S9-102
QUANTITY
C48-10R10-5S9-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R10-5S9-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R10-5S9-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R10-5S9-102
Related LinksC48-10R1, C48-10R10-5S9-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R10-5S9-102 Details Description
Related parts for C48-10R10-5S9-102
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V datasheet.pdf
CONN FFC VERT 19POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
RES SMD 324 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
RES 517 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 60UF 5% 250VAC SCREW datasheet.pdf
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 1.62K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf