Bel Fuse Inc. C48-10R14-15P7-106
C48-10R14-15P7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R14-15P7-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R14-15P7-106.pdf
Availability of C48-10R14-15P7-106
QUANTITY
C48-10R14-15P7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R14-15P7-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R14-15P7-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R14-15P7-106
Related LinksC48-10R14, C48-10R14-15P7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R14-15P7-106 Details Description
Related parts for C48-10R14-15P7-106
CONN HEADER .100 DUAL STR 72POS datasheet.pdf
IC SWIT PWM GREEN OVP HV 8SOP datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV OPEN COLL 8SMD GW datasheet.pdf
CONNECTOR PCI EXPRESS 16POS datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA MINMELF datasheet.pdf