Bel Fuse Inc. C48-10R14-4S10-402
C48-10R14-4S10-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R14-4S10-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 4C 4#12 S BY RECP WC
Datasheet Download
C48-10R14-4S10-402.pdf
Availability of C48-10R14-4S10-402
QUANTITY
C48-10R14-4S10-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R14-4S10-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R14-4S10-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R14-4S10-402
Related LinksC48-10R14, C48-10R14-4S10-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R14-4S10-402 Details Description
Related parts for C48-10R14-4S10-402
RES SMD 374 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 2MSPS 48-TQFP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 2000PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
RES 2.2K OHM 2W 10% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf