Bel Fuse Inc. C48-10R16-24P10-106
C48-10R16-24P10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R16-24P10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R16-24P10-106.pdf
Availability of C48-10R16-24P10-106
QUANTITY
C48-10R16-24P10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R16-24P10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R16-24P10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R16-24P10-106
Related LinksC48-10R16, C48-10R16-24P10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R16-24P10-106 Details Description
Related parts for C48-10R16-24P10-106
MEMORY CARD FLASH 6GB datasheet.pdf
TERM SOLDER TURRET .328" .137"L datasheet.pdf
IC LVDS DIFF LINE DVR/RCVR 8MSOP datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X10MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 9POS 7.5MM datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES 953K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH DIP 25MA 4 POS GOLD 24V datasheet.pdf