Bel Fuse Inc. C48-10R16-24P9-106
C48-10R16-24P9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R16-24P9-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R16-24P9-106.pdf
Availability of C48-10R16-24P9-106
QUANTITY
C48-10R16-24P9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R16-24P9-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R16-24P9-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R16-24P9-106
Related LinksC48-10R16, C48-10R16-24P9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R16-24P9-106 Details Description
Related parts for C48-10R16-24P9-106
CAP TANT POLY 330UF 10V 2917 datasheet.pdf
IC BUFF DVR 20BIT LOW V 56TSSOP datasheet.pdf
IC MUX DUAL RF VIDEO 4CH 28-SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 4POS datasheet.pdf
OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
FERRITE CORE PQ 2.4UH N49 datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GATE DRIVER 14LGA datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
I/O CONN datasheet.pdf
RES SMD 0.036 OHM 1% 1/3W 0603 datasheet.pdf