Bel Fuse Inc. C48-10R18-11P6-106
C48-10R18-11P6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-11P6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10#16 1#2 P BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R18-11P6-106.pdf
Availability of C48-10R18-11P6-106
QUANTITY
C48-10R18-11P6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-11P6-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-11P6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-11P6-106
Related LinksC48-10R18, C48-10R18-11P6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-11P6-106 Details Description
Related parts for C48-10R18-11P6-106
IC REG CTRLR FLYBK ISO CM 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER XA 2POS 2.5MM TIN datasheet.pdf
CONN HEADR 18POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 125V datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf