Bel Fuse Inc. C48-10R18-11S6-402
C48-10R18-11S6-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-11S6-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 11C 10#16 1#2 S BY RECP
Datasheet Download
C48-10R18-11S6-402.pdf
Availability of C48-10R18-11S6-402
QUANTITY
C48-10R18-11S6-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-11S6-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-11S6-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-11S6-402
Related LinksC48-10R18, C48-10R18-11S6-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-11S6-402 Details Description
Related parts for C48-10R18-11S6-402
IC AMP AUDIO PWR 2.2W AB 24TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.8A TO252-3 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
LED OSLON COOL WHITE 6000K 2SMD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 780HBGA datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 140 OHM 1206 datasheet.pdf
1000 TB SPRING CLAMP 90D datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 53POS SKT datasheet.pdf