Bel Fuse Inc. C48-10R18-14P8-406
C48-10R18-14P8-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-14P8-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 14C 14#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R18-14P8-406.pdf
Availability of C48-10R18-14P8-406
QUANTITY
C48-10R18-14P8-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-14P8-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-14P8-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-14P8-406
Related LinksC48-10R18, C48-10R18-14P8-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-14P8-406 Details Description
Related parts for C48-10R18-14P8-406
RES SMD 147K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC FLASH 2MBIT 70NS 32VSOP datasheet.pdf
IC 10BIT 8MSPS HS ADC 32-TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 320MA 1.1 OHM datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf
RES 169K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 18POS 2.54MM T/H TIN datasheet.pdf
RFID TRANSPONDER CF89 (VPE 10PC) datasheet.pdf
CIR 25C 25#16 FR SKT RECP datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf