Bel Fuse Inc. C48-10R18-14S10-406
C48-10R18-14S10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-14S10-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 14C 14#16 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R18-14S10-406.pdf
Availability of C48-10R18-14S10-406
QUANTITY
C48-10R18-14S10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-14S10-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-14S10-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-14S10-406
Related LinksC48-10R18, C48-10R18-14S10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-14S10-406 Details Description
Related parts for C48-10R18-14S10-406
CONN HOUSING 10POS .100 POL DUAL datasheet.pdf
EVAL MOD W/UNITY GAIN THS4211 datasheet.pdf
IC CONTROLLER HOT SWAP 24-SOIC datasheet.pdf
MODULE POWER ENTRY 125VDC 6A datasheet.pdf
CAP CER 270PF 2KV N2500 RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
MIDPIECE PAIR FOR FGG.0B. datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
TACHOMETER LED 5 CHAR 24V PNL MT datasheet.pdf
CAP CER 4.3PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf