Bel Fuse Inc. C48-10R18-31P-102
C48-10R18-31P-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-31P-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 31C 31#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R18-31P-102.pdf
Availability of C48-10R18-31P-102
QUANTITY
C48-10R18-31P-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-31P-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-31P-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-31P-102
Related LinksC48-10R1, C48-10R18-31P-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-31P-102 Details Description
Related parts for C48-10R18-31P-102
CAP CER 2700PF 250V C0G 0805 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 6XSON datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator Analog, PWM Dimming 1A Automotive, Backlight 20-QFN (4x4) datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 7A TO251A datasheet.pdf
RES 1K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH datasheet.pdf
IC TUNER 1CHIP RADIO DSP 32HVQFN datasheet.pdf
CONN SOCKET datasheet.pdf
CAP FILM 0.01 UF 10% 300 VAC RAD datasheet.pdf