Bel Fuse Inc. C48-10R18-31P9-106
C48-10R18-31P9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-31P9-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 31C 31#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R18-31P9-106.pdf
Availability of C48-10R18-31P9-106
QUANTITY
C48-10R18-31P9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-31P9-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-31P9-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-31P9-106
Related LinksC48-10R18, C48-10R18-31P9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-31P9-106 Details Description
Related parts for C48-10R18-31P9-106
PCB COPPER CLAD 18 X 18"2 SIDE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 2KV X7R 1206 datasheet.pdf
DIODE MODULE 600V 400A DO200AA datasheet.pdf
IC FPGA 612 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40A 45V TO-247AD datasheet.pdf
CLO,STR,TLN,SNB datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
762 TB SP CL PARALLER/T datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 5% 2500VDC AXIAL datasheet.pdf