Bel Fuse Inc. C48-10R18Y31P10-406
C48-10R18Y31P10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18Y31P10-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 31C 31#20 P BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R18Y31P10-406.pdf
Availability of C48-10R18Y31P10-406
QUANTITY
C48-10R18Y31P10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18Y31P10-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R18Y31P10-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18Y31P10-406
Related LinksC48-10R18, C48-10R18Y31P10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18Y31P10-406 Details Description
Related parts for C48-10R18Y31P10-406
RES 50 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 22.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 77.76MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 38.3 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 500MA 1.5 OHM TH datasheet.pdf
RES 604 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOUNT TRUCK RG58A 17' BNCM datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
XCEDE RIGHT 6PVH 4COL WK datasheet.pdf
LED COB WHT 9MM 5000K 80CRI datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 datasheet.pdf